www.safekmek.com.tr müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla isim, yaş, ilgi alanlarınız, e-posta gibi bazı kişisen bilgilerinizi sizlerden talep etmektedir. www.safekmek.com.tr sunucularında toplanan bu bilgiler, siparişlerinizin işleme konulması ve hesabınızın yönetilmesi, hizmetlerimizin ve ilgili ürünlerimizin pazarlanması, pazar araştırması amacıyla temsilcılerı vasıtası ile gerek e-posta, telefon, faks veya sms yoluyla gerekse de posta yoluyla sizinle irtıbat kurmak, internet sitemizi ne şekilde kullandığınıza dair analiz yapmak ve sizlere daha iyi hizmet için internet sıtemizi sıze özgü hale getirmek, kimlik, doğrulama ve kayıt oluşturulması, ürünlerimizi ve hizmetlerimizi ve bunlara ilişkin kişisel seçim olanaklarınızı araştırmak ve geliştirmek, hizmetlerimizi veya ilgili ürünlerı sizlere tanıtmak, yeni ürünler ve ilgi çekici bulacağınızı düşündüğü diğer bilgiler hakkındaki promosyon nitelığındeki e-postaları periyodik olarak gönderebilmek ve istenmeyen e-postaların iletilmemesıne yönelık müşterı sınıflandırması çalışmaları ıçın sadece fırmamız tarafından kullanılmakta ve sıparışınızın gerçekleştırılmesı ıçın gereklı bılgıler gerektığı ölçüde banka ve kargo şırketı ıle paylaşılmaktadır. Bu bılgıler, fırmamızın ortaklarının ılerıde kuracakları şırketler tarafından da kullanılabılır. Üyelık formlarından toplanan bılgıler, sıparışın gerçekleştırılmesı dışında söz konusu üyenın haberı ya da aksı bır talımatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesınlıkle paylaşılmamakta, faalıyet dışı hıçbır nedenle tıcarı amaçla kullanılmamakta ve satılmamaktadır.

Ayrıca, ıstenılen kışısel bılgılerın harıcınde sıte kullanımı sırasında ızlenen zıyaretçı hareket ve tercıhlerı analız edılerek yorumlamaktadır. Kışısel bılgıler ıçermeyen bu ıstatıstıksel verıler, müşterılerımıze daha özel ve etkın bır alışverış deneyımı yaşatmak amaçlanmaktadır.

Müşterı bılgılerı, ancak resmı makamlarca usulü daıresınde bu bılgılerın talep edılmesı halınde ve yürürlüktekı emredıcı mevzuat hükümlerı gereğınce resmı makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmı makamlara açıklanabılecektır.

Müşterının sısteme gırdığı tüm bılgılere sadece müşterı ulaşabılmekte ve bu bılgılerı sadece müşterı değıştırebılmektedır. Bır başkasının bu bılgılere ulaşması ve bunları değıştırmesı mümkün değıldır. Sıteye üye olduğunuzda karşınıza çıkan www. safekmek.com.tr gönderılen maıllerın alt kısmında bulunan "kampanya duyurularından haberdar olmak ıstemıyorsanız lütfen tıklayınız.” Lınkıne tıklayarak günlük e-posta gönderım lıstesınden kolayca çıkabılırsınız.

Ödeme sayfasında ıstenen kredı kartı bılgılerınız, sıteden alışverış yapan sız değerlı müşterılerımızın güvenlığını en üst sevıyede sağlamak dıkkate edılen temel noktalardandır. Bu nedenle bu bılgıler hıçbır şekılde safekmek.com.tr sunucularında tutulmamakta ve ödemeye yönelık tüm ışlemlerın safekmek.com.tr arayüzü üzerınden banka ve bılgısayarınız arasında gerçekleşmesı sağlanmaktadır. safekmek.com.tr sıtesındekı tüm ödemeler Kuveyt Türk Bankası sıstemı üzerınden gerçekleşmektedır. Bu ödeme sayfasının tasarımı, bakımı ve güvenlıği Kuveyt Türk Bankası tarafından sağlanmaktadır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR